Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

W zależności od potrzeb nasza firma może zapewnić odpowiedni system kontrola dostępu. Sieciowe systemy kontroli dostępu, w tym systemy IP, nadają się do sterowania biurami i dużymi przedsiębiorstwami, które wymagają scentralizowanej kontroli dostępu i dodatkowych funkcji.

Taki system pozwala na ewidencję przepracowanych godzin, bazę danych, integrację z innymi systemami bezpieczeństwa oraz może być zdalnie zarządzany i konfigurowany. Nasze systemy kontroli dostępu są używane przez firmy logistyczne, szpitale, firmy produkcyjne, hotele, agencje rządowe, banki, lotniska i inne. Chętnie doradzimy, przeanalizujemy Twoje potrzeby i dostosujemy system kontroli dostępu do Twoich potrzeb.

System kontroli dostępu

W systemie kontroli dostępu rcse.pl/kontrola-dostepu/ pracownik jest identyfikowany, a jego zdjęcie wyświetlane na ekranie w celu porównania z twarzą przed drzwiami. W przypadku jednoelementowego punktu dostępowego można zastosować autonomiczny system kontroli dostępu. Takie systemy są tańsze i nie wymagają okablowania i komunikacji z komputerami. W takim przypadku funkcjonalność systemu kontroli ogranicza jedynie kontrola dostępu.

Korzystając z kontroli dostępu, możesz wpływać na to, kto może wejść na dany obszar. W tym celu zarządza się i monitoruje dostęp do budynków, akt, stacji roboczych, sprzętu itp. Obecnie nie można użyć standardowych kluczy do wejścia do chronionego obszaru, ale dostępne są fizyczne i wirtualne karty dostępu.

Nasza firma zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w projektowaniu i montażu. Każdy system jest gwarantowany. Nasi eksperci są gotowi doradzić w zakresie doboru i instalacji systemu kontroli dostępu w celu zapewnienia optymalnego działania. Jednym z celów, jakie sobie stawiamy, jest uczynienie systemów bezpieczeństwa zrozumiałymi dla szerokiego grona odbiorców. Zależy nam, aby każdy klient miał pewność, że kupuje niezawodny sprzęt, który nie sprawi mu żadnych problemów operacyjnych. Podczas naszej wieloletniej pracy z naszych usług skorzystało wielu przedsiębiorców, którzy są zadowoleni z jakości produktu oraz łatwości przekazywania informacji technicznych o produkcie. Każdego dnia zwiększamy liczbę klientów i jesteśmy pewni, że robimy wszystko dobrze!

System kontroli dostępu i śledzenia czasu

Kontrola dostępu
Kontrola dostępu

Systemy kontroli dostępu rcse.pl/merya-rtls/ to metody programowe i sprzętowe służące do zabezpieczania określonego obszaru. Głównym zadaniem jest kontrola dostępu (wejścia i wyjścia) personelu do chronionego obiektu, w zależności od poziomu dostępu, czasu itp. W zależności od poziomu chronionego obiektu stosowany jest odpowiedni system, który może pełnić wiele różnych funkcji lub spełniać minimalne wymagania. Wybierając taki system, weź pod uwagę ryzyko, ponieważ budżet jest odpowiednio alokowany. Rzetelna ocena obiektu to jeden z kluczowych kroków, jeśli ktoś zdecyduje się na zakup systemu kontroli dostępu.

Wszystkie systemy kontroli dostępu zawierają komponenty, które pozwalają na otrzymanie najbardziej poprawnych i kompletnych danych:

 • urządzenie barierowe.
 • elektroniczne posterunki kontrolne, bramy, ogrodzenia (szlabany), drzwi z wbudowanymi lub górnymi zamkami.
 • elektroniczne moduły sterujące i monitorujące (sterownik sieciowy lub samodzielny).
 • uzyskaj dostęp do czytnika kart.
 • tożsamość.
 • oprogramowanie kontroli dostępu.

Najczęstszym sposobem identyfikacji użytkownika systemu kontroli dostępu jest użycie czytników RSW i RLS. Czytnik kart kontroli dostępu rcse.pl/czujki-ruchu/ określa unikalny identyfikator karty i wysyła go do kontrolera, który z kolei dokonuje automatycznego dostępu. Bezpieczeństwo wymiany danych pomiędzy kartą a czytnikiem określa poziom bezpieczeństwa systemu. Czytniki różnią się zasięgiem odczytu, częstotliwością działania i typem identyfikatora.

Cena i koszt instalacji systemu kart kontroli dostępu

Po otrzymaniu odpowiedzi na poniższe pytania cena instalacji uzależniona jest od typu systemu:

 1. Potrzebujesz zaprojektować system kontroli dostępu?
 2. Jakie zadania powinien rozwiązać system kontroli dostępu w przedsiębiorstwie?
 3. Czy musisz rejestrować przepracowane godziny pracowników?
 4. Ile punktów kontrolnych będzie mieć firma?
 5. Jaki zamek wybrać: zwieszany czy wpuszczany, elektromagnetyczny czy elektromechaniczny?
 6. Jak system będzie zasilany?
  Czy jest miejsce na zainstalowanie czytnika kart?
 7. Czy przy wejściu będą przeszkody?
 8. Czy konieczne jest ograniczenie dostępu pracowników do różnych części firmy?
 9. Czy musi być zintegrowany z istniejącymi systemami bezpieczeństwa (jeśli istnieją)?

Odpowiedzi na te pytania można uzyskać bezpośrednio na spotkaniu placówki wymagającej kontroli dostępu. Jeśli cenisz sobie profesjonalny sposób pracy i potrzebujesz kupić i zainstalować system kontroli dostępu, nasz zespół jest gotowy zapewnić pełen zakres usług.

RCSE systemy zabezpieczeń
Topolowa 8
62-030 Luboń
668 417 744
www.rcse.pl

degress12

Related Posts

Jak działa system radarowy?

Jak działa system radarowy?

Klimatyzatory

Klimatyzatory

Jaki magazyn energii do domu?

Jaki magazyn energii do domu?

Jak długo może działać klimatyzacja?

Jak długo może działać klimatyzacja?