Laptop ASUS ROG Strix SCAR 15 G532 – LWS-HF108T

Laptop ASUS ROG Strix SCAR 15 G532 – LWS-HF108T

Laptop ASUS ROG Strix SCAR 15 G532 to doskonałe urządzenie do gier wyposażone w systemem Windows 10 Home o doskonałej wydajności. Dzięki najnowszemu procesorowi Intel® Core™ i7 dziesiątej generacji i grafice GeForce RTX, szybki wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 300 Hz i czasem reakcji 3 ms świeci w całej okazałości. Wysokiej wydajności komponentom sprzyja inteligentny system chłodzenia z nowatorskimi rozwiązaniami, takimi jak zastosowanie ciekłego metalu, jako interfejsu termicznego dla centralnego procesora. W celu szybkiego bezprzewodowego przesyłania danych laptop jest wyposażony w moduł Wi-Fi 6, a dysk SSD M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 przyspiesza pobieranie aplikacji.

Nowoczesny design laptopa ASUS ROG Strix SCAR 15 G532

Inżynierowie firmy ASUS pracowali nad zewnętrzną stroną laptopa ROG Strix SCAR 15 we współpracy ze specjalistami z biura projektowego BMW. Rezultatem jest potężny system do gier o dyskretnym wyglądzie, który będzie dobrze wyglądał zarówno w domu jak i w pracy. Subtelny wzór tekstu w cyberprzestrzeni na górnej części obudowy nadaje urządzeniu futurystyczny charakter, a wbudowane podświetlenie Aura w klawiaturze i pasek świetlny biegnący po bokach zapewniają jaśniejszy obraz. Podświetlenie obsługuje technologię RGB Aura Sync.

Polecamy także:

Nowoczesne komponenty ASUS ROG

Użytkownik laptopa ASUS może przełączać się między grami i pracować bez zwalniania ani na sekundę. Podsystem graficzny laptopa oparty jest o kartę graficzną GeForce® RTX 2070 SUPER™, gwarantuje płynny obraz w nowoczesnych grach, przy jednoczesnej wysokiej wydajności w szerokim zakresie innych aplikacji. A to wszystko ułatwia wydajny procesor Intel® Core™ i7-10875H uzupełniony szybką pamięcią DDR4-3200 (16GB) do 32 GB. W celu szybszego ładowania programów używana jest macierz składająca się z dwóch dysku SSD M.2 NVMe.

Wydajny system chłodzenia laptopa ASUS

Doskonały sposób chłodzenia laptopa ASUS ROG dotyczy łączenia części sprzętowych oraz dopasowanych parametrów i funkcji. Z tego powodu nowatorski ciekły metal jest wykorzystywany, jako interfejs termiczny dla procesora. Zapewniona jest wydajna wentylacja obudowy. Dzięki takim rozwiązaniom częstotliwość GPU może przekroczyć standardową o 100 MHz (technologia ROG Boost). Natomiast aplikacja ROG Armoury Crate zapewnia dużo trybów laptopa ROG Strix o wielu wskaźnikach wydajności oraz hałasu.

Idealny dźwięk w laptopie ASUS ROG Strix SCAR 15 G532

Laptop ASUS ROG posiada doskonały jakościowo system audio, w skład, którego wchodzi para głośników skierowana w bok a także sensowny wzmacniacz. Jaki jest efekt? Zredukowane zniekształcenia przy górnej granicy głośności, natomiast ustawienia mocy wyjściowej głośników zabezpiecza je przed ewentualnym przeciążeniem. Użytkownik osiąga czyściutki dźwięk, lepszą dynamikę i mocny bas.

Moduł bezprzewodowy WI-FI 6

Ten laptop jest wyposażony w moduł bezprzewodowy Intel Wi-Fi 6 (802.11ax), który zapewnia wysokie prędkości połączenia (do 2,4 Gb / s) przy minimalnych opóźnieniach, co jest tak ważne w grach online. Ponadto wyjątkowa technologia ROG RangeBoost zwiększa zasięg nawet o 30% i poprawia stabilność sygnału bezprzewodowego. Jego istotą jest automatyczne wybranie spośród czterech anten wewnętrznych pary, która zapewni najlepszy sygnał w aktualnych warunkach.

Technologia KEYSTONE II w laptopie ASUS

Oryginalnym dodatkiem do laptopa ROG Strix SCAR 15 są klucze Keystone II, wyposażone w bezprzewodowy NFC. Umieszczane są w specjalnym slocie, służącym, jako kolejny element dekoracyjny w konstrukcji urządzenia, ale pełnią też funkcję praktyczną.

degress4

Related Posts

Jak długo może działać klimatyzacja?

Jak długo może działać klimatyzacja?

Jak wyłączyć radio z androidem?

Jak wyłączyć radio z androidem?

Laptop do pracy- za co odpowiadają poszczególne komponenty?

Laptop do pracy- za co odpowiadają poszczególne komponenty?

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne usługi montażu instalacji fotowoltaicznych?

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne usługi montażu instalacji fotowoltaicznych?