Laptop ASUS ROG Strix SCAR 15 G532 – LWS-HF108T

Laptop ASUS ROG Strix SCAR 15 G532 – LWS-HF108T

Laptop ASUS ROG Strix SCAR 15 G532 – LWS-HF108T to doskonałe urządzenie do gier wyposażone w systemem Windows 10 Home o doskonałej wydajności. Dzięki najnowszemu procesorowi Intel® Core™ i7 dziesiątej generacji i grafice GeForce RTX, szybki wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 300 Hz i czasem reakcji 3 ms świeci w całej okazałości.

Wysokiej wydajności komponentom sprzyja inteligentny system chłodzenia z nowatorskimi rozwiązaniami, takimi jak zastosowanie ciekłego metalu, jako interfejsu termicznego dla centralnego procesora. W celu szybkiego bezprzewodowego przesyłania danych laptop jest wyposażony w moduł Wi-Fi 6, a dysk SSD M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 przyspiesza pobieranie aplikacji.

Nowoczesny design laptopa ASUS ROG Strix SCAR 15 G532

Inżynierowie firmy ASUS pracowali nad zewnętrzną stroną laptopa ROG Strix SCAR 15 we współpracy ze specjalistami z biura projektowego BMW. Rezultatem jest potężny system do gier o dyskretnym wyglądzie, który będzie dobrze wyglądał zarówno w domu jak i w pracy. Subtelny wzór tekstu w cyberprzestrzeni na górnej części obudowy nadaje urządzeniu futurystyczny charakter, a wbudowane podświetlenie Aura w klawiaturze i pasek świetlny biegnący po bokach zapewniają jaśniejszy obraz. Podświetlenie obsługuje technologię RGB Aura Sync.

Nowoczesne komponenty ASUS ROG

Użytkownik laptopa ASUS może przełączać się między grami i pracować bez zwalniania ani na sekundę. Podsystem graficzny laptopa oparty jest o kartę graficzną GeForce® RTX 2070 SUPER™, gwarantuje płynny obraz w nowoczesnych grach, przy jednoczesnej wysokiej wydajności w szerokim zakresie innych aplikacji. A to wszystko ułatwia wydajny procesor Intel® Core™ i7-10875H uzupełniony szybką pamięcią DDR4-3200 (16GB) do 32 GB. W celu szybszego ładowania programów używana jest macierz składająca się z dwóch dysku SSD M.2 NVMe.

Wydajny system chłodzenia laptopa ASUS

Doskonały sposób chłodzenia laptopa ASUS ROG dotyczy łączenia części sprzętowych oraz dopasowanych parametrów i funkcji. Z tego powodu nowatorski ciekły metal jest wykorzystywany, jako interfejs termiczny dla procesora. Zapewniona jest wydajna wentylacja obudowy. Dzięki takim rozwiązaniom częstotliwość GPU może przekroczyć standardową o 100 MHz (technologia ROG Boost). Natomiast aplikacja ROG Armoury Crate zapewnia dużo trybów laptopa ROG Strix o wielu wskaźnikach wydajności oraz hałasu.

Idealny dźwięk w laptopie ASUS ROG Strix SCAR 15 G532

Laptop ASUS ROG posiada doskonały jakościowo system audio, w skład, którego wchodzi para głośników skierowana w bok a także sensowny wzmacniacz. Jaki jest efekt? Zredukowane zniekształcenia przy górnej granicy głośności, natomiast ustawienia mocy wyjściowej głośników zabezpiecza je przed ewentualnym przeciążeniem. Użytkownik osiąga czyściutki dźwięk, lepszą dynamikę i mocny bas.

Moduł bezprzewodowy WI-FI 6

Ten laptop jest wyposażony w moduł bezprzewodowy Intel Wi-Fi 6 (802.11ax), który zapewnia wysokie prędkości połączenia (do 2,4 Gb / s) przy minimalnych opóźnieniach, co jest tak ważne w grach online. Ponadto wyjątkowa technologia ROG RangeBoost zwiększa zasięg nawet o 30% i poprawia stabilność sygnału bezprzewodowego. Jego istotą jest automatyczne wybranie spośród czterech anten wewnętrznych pary, która zapewni najlepszy sygnał w aktualnych warunkach.

Technologia KEYSTONE II w laptopie ASUS

Oryginalnym dodatkiem do laptopa ROG Strix SCAR 15 są klucze Keystone II, wyposażone w bezprzewodowy NFC. Umieszczane są w specjalnym slocie, służącym, jako kolejny element dekoracyjny w konstrukcji urządzenia, ale pełnią też funkcję praktyczną.

degress

Related Posts

Jak działa system radarowy?

Jak działa system radarowy?

Klimatyzatory

Klimatyzatory

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

Jaki magazyn energii do domu?

Jaki magazyn energii do domu?